ניסיון למעלה מ-25 שנה לייעוץ חינם חייגו: 
077-9975099
אנא הזן פרטים הבאים ליצירת קשר:
* שם:
* טלפון:
* אימייל: 
התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ ותכנון למערכות מנדפים. התקנה ותכנון של כיבוי אוטומטי למינדפי בישול. אישור מכון התקנים בהתאם לדרישות כבאות אש. תיאום פגישה וייעוץ ללא עלות 077-997-5099

מנדפים

מנדפים

 

מנדפים

 

קיים צורך בהתאם להוראות מכ"ר 532 להתקין מערכות כיבוי במינדפי בישול המהווים סכנה ממשית עקב הצטברות שומנים בנדלקים בטמפרטורות מסויימות, נמצא כי מערכות כיבוי אלו שפעלו מנעו הידלקות נוספת של כל מערך הארובות. המערכות הנ"ל נבדקות ומאושרות ע"י תקן UL300 ותקן 5352/6, כמו כן תנורי צבע וגנרוטורים שהתחממות שם גבוהה מוגנים גם הם, כמו כן מתבצע ניתוק חשמל וגז במידת הצורך. הן טכנאי ומתקיני חברתנו מאושרים ע"י רשות הכבאות ומכון התקנים בעבור מערכות אלו.

 

רק מנדפים עם מערכות כיבוי יהיו לכם לעזר בזמן אמת. כל חדר בישול, מעבדת ניסויים או מקום אחר שחשוף לדליקה – נעזר במנדפים, אבל מנדפים הצוברים שומנים עלולים לגרום לדליקה. רק כאשר יש בהם מערכת כיבוי אוטומטית הם בטוחים לשימוש, ולא רק משום שייעשו מאמצים לכבות את האש, אלא הרבה לפני שהעיניים שלכם בכלל יבחינו בשריפה, המכשירים ינותקו מרשת החשמל בשביל למנוע אותה. במילים אחרות, המערכת שנתקין לכם זהה פוטנציאל לשריפה ותנטרל אותו. בעסקים ומעבדות בהם יש מנדפים הסכנה של השריפה יותר ממוחשית, ולכן אל תתקינו לעולם מנדפים מספק חיצוני אלא רק מחברת התקנת מערכות כיבוי אש שתדע להתקין אמצעי כיבוי אפקטיביים בתוכם.

 

התקנת מנדפים מקצועית - תעשיות מיגון

 

תעשיות מיגון הנה חברת בוטיק אשר עוסקת בתחום מזה למעלה מ- 25 שנים. החברה מתמחה בהתקנת מנדפים גם למעבדות ביולוגיה וכימיה, וגם למטבחים במסעדות הגורמה והמזון המהיר. החברה תתקין עבורכם את המנדפים המתאימים והבטיחותיים ביותר לשימוש בבית העסק אשר יספקו בדיוק את מה שאתם צריכים: שימוש חלק וקל וגם בטיחות חסרת פשרות אשר תגבה אתכם בכל שלב בעשייה.

 

מעוניינים להתקין מנדפים בבית העסק? חושבים על התקנת מערכת מנדפים במטבח הביתי? אנו בתעשיות מיגון מציעים לכם התקנה מקצועית של מערכות מדנפים איכותיים. המוצרים שלנו עומדים בתו תקן של איכות ובטיחות, ומותקנים על ידי יועצי בטיחות מוסמכים! כל הבטיחות שלכם לא מתפשרים - בוחרים תעשיות מיגון! מעוניינים בפרטים נוספים? קראו אודות המוצרים שלנו או צרו קשר לפרטים נוספים: 077-997-5099

 

מנדפים למעבדות

 

מנדפים למטבח

 

מנדפים לעסקים

 

מנדפים כימיים

 

 

 


לגלישה באתר בגרסת האינטרנט